Sinbo

Sinbo

Akıllı Seçim

Sinbo Marka Bilgileri ve Ürünleri, Sinbo Kimin? - Yerli Türk Malı

Sinbo” markasına 6 yorum yapılmış

 • no-avatar
  Münevver meçul yazdı:

  Sizleri tebrik ediyorum cok kaliteli bir hizmet veriyorsunuz her yerdesizin firmanızı yücelteceğim çunküsiz dürüst çalışan bir firmasınız çaycımın kücük bir kusuru vardı istanbula gönderdim bana hic kullanılmamış bir çaycı gönderdiniz böyle kaliteli bir hizmet hic bir firmada görmedik teşekkürler simbo..

 • no-avatar
  Gökhan baltekin yazdı:

  Sinbo nun türk malı olduğuna hem sevindim hem üzüldüm\r\nGerçekten birçok aleti üretiyor olmak çok güzel\r\nAma birleştimeden ziyade tümüyle üretim yönüne yönelmeliyiz ve kaliteli olmalıyız\r\nBakın araç içi süpürge var söktüm içini basit düzebek toplama düzenek bağlantısını bile lehimsiz bantla yapmışsınız video çekip ifşa edeyim felam dedim baktım türk malı yapmayın lütfen bu kadar kıt bilgi işe oturur ürettiğinizin aynısını üretirim kendinizi aşın lütfen\r\nDoğuda nöbet bekleyen ne kadar milliyetci ise sizde vatanınızın parasını ülkede tutarak milliyetçi olun\r\nE sen şimdi bu ürünü böyle yaparsan kablosu girişinden kısa devre olursa çin aynı tarzı üretir yarı fiyatına satar\r\nMotoruda kendimiz üretelim plastiğinide kablosunuda toplama yapmayalım

 • no-avatar
  Ali GUNDOGDU yazdı:

  Güney kore ilk yerli araba ürettiğinde yol kenarları arızalı arabayla doluymuş, ama onlar yunede yerli arabalarını desteklemek için almaya devam etmişler, sonra otomotivde dünya devi olmuslar, ben 20 yıldır sinbo alıyorum, sinbodanda kaliteyi artırdiğını göruyorum fakat yeterli değil,yerli malı yurdan malı herkez onu kullanmalı.

 • no-avatar
  Ferhat sazak yazdı:

  Bende 1 cayci aldim 1 ay sonra bozuldu.fabrikaya gonderdim ve tamir zamanini gunu gunune kullanip bana baska bir ikinci el cayci gonderdiler geldikten 1 hafta sonra yine ariza yapti 4 defa aradim ama acilmadi telefon bende bir daha aramadim..yukardaki yaziyi okuyunca ve Allah razi olsun diyen zat bu yaziyida okusun..birdaha sinbomu tovbe..hatta bedava verseler asla evime sokmam..

 • no-avatar
  Edip Necati Göklü yazdı:

  4 gün önce Trendyol firmasından yumurta pişirme makinenizi aldım. Maalesef kullanamadim . Üzgünüm Türk malı diye ürünüzü alıyorum hep bozuk çıkıyor. Bundan öncede katı meyve sıkacağı almıştım. Oda bir elmanın yarısının bile suyunu çıkarmadan bozuldu . Çok yazık 20 yıllık Türk firması olarak hala basit bir merdiven altı firma kalitesinde ürün yapıyorsunuz.

 • no-avatar
  Mehmet bahceli yazdı:

  Ali Demir bey.. birazda nasil mal istediğinize baksanız bir kitl aldim 2 ayda pert.. actim baktim açma kapama mekanizmasi rezil bir mika incecik kirilmis... paralar size basit duzeneklerle kandirilmak bize... tlf... 05373348473 benimle irtibata gecin inanciniz varsa AHRET,te sökesöke alirim ... ayrica telfonlariniz bu tur aramalara bak8lmiyor 15 dk. Bekledim ..

Yorum Yap