Sinbo

Sinbo

Akıllı Seçim

Sinbo Markası Kimin? Sinbo Yerli mi?

Sinbo” markasına 7 yorum yapılmış

 • no-avatar
  Münevver meçul yazdı:

  Sizleri tebrik ediyorum cok kaliteli bir hizmet veriyorsunuz her yerdesizin firmanızı yücelteceğim çunküsiz dürüst çalışan bir firmasınız çaycımın kücük bir kusuru vardı istanbula gönderdim bana hic kullanılmamış bir çaycı gönderdiniz böyle kaliteli bir hizmet hic bir firmada görmedik teşekkürler simbo..

 • no-avatar
  Gökhan baltekin yazdı:

  Sinbo nun türk malı olduğuna hem sevindim hem üzüldüm\r\nGerçekten birçok aleti üretiyor olmak çok güzel\r\nAma birleştimeden ziyade tümüyle üretim yönüne yönelmeliyiz ve kaliteli olmalıyız\r\nBakın araç içi süpürge var söktüm içini basit düzebek toplama düzenek bağlantısını bile lehimsiz bantla yapmışsınız video çekip ifşa edeyim felam dedim baktım türk malı yapmayın lütfen bu kadar kıt bilgi işe oturur ürettiğinizin aynısını üretirim kendinizi aşın lütfen\r\nDoğuda nöbet bekleyen ne kadar milliyetci ise sizde vatanınızın parasını ülkede tutarak milliyetçi olun\r\nE sen şimdi bu ürünü böyle yaparsan kablosu girişinden kısa devre olursa çin aynı tarzı üretir yarı fiyatına satar\r\nMotoruda kendimiz üretelim plastiğinide kablosunuda toplama yapmayalım

 • no-avatar
  Ali GUNDOGDU yazdı:

  Güney kore ilk yerli araba ürettiğinde yol kenarları arızalı arabayla doluymuş, ama onlar yunede yerli arabalarını desteklemek için almaya devam etmişler, sonra otomotivde dünya devi olmuslar, ben 20 yıldır sinbo alıyorum, sinbodanda kaliteyi artırdiğını göruyorum fakat yeterli değil,yerli malı yurdan malı herkez onu kullanmalı.

 • no-avatar
  Ferhat sazak yazdı:

  Bende 1 cayci aldim 1 ay sonra bozuldu.fabrikaya gonderdim ve tamir zamanini gunu gunune kullanip bana baska bir ikinci el cayci gonderdiler geldikten 1 hafta sonra yine ariza yapti 4 defa aradim ama acilmadi telefon bende bir daha aramadim..yukardaki yaziyi okuyunca ve Allah razi olsun diyen zat bu yaziyida okusun..birdaha sinbomu tovbe..hatta bedava verseler asla evime sokmam..

 • no-avatar
  Edip Necati Göklü yazdı:

  4 gün önce Trendyol firmasından yumurta pişirme makinenizi aldım. Maalesef kullanamadim . Üzgünüm Türk malı diye ürünüzü alıyorum hep bozuk çıkıyor. Bundan öncede katı meyve sıkacağı almıştım. Oda bir elmanın yarısının bile suyunu çıkarmadan bozuldu . Çok yazık 20 yıllık Türk firması olarak hala basit bir merdiven altı firma kalitesinde ürün yapıyorsunuz.

 • no-avatar
  Mehmet bahceli yazdı:

  Ali Demir bey.. birazda nasil mal istediğinize baksanız bir kitl aldim 2 ayda pert.. actim baktim açma kapama mekanizmasi rezil bir mika incecik kirilmis... paralar size basit duzeneklerle kandirilmak bize... tlf... 05373348473 benimle irtibata gecin inanciniz varsa AHRET,te sökesöke alirim ... ayrica telfonlariniz bu tur aramalara bak8lmiyor 15 dk. Bekledim ..

 • no-avatar
  Ayperi Yazıcı yazdı:

  Trendyol şahpa firmasından çay makinası ürününüzü aldım. Ama bana yanlış ürün yolladılar ben de farketmeden açtım ve denedim üst çaydanlığın görseldeki çaydanlık olmadığını o zaman farkettim ve iade ettim. Sonra iademin kabul edildiği bilgisi geldi. Bugün de iadenin reddedildiğini ve bana iade edildiğini öğrendim. Çok üzüldüm çünkü anneme hediye almıştım ve götürdüğüm gibi getirip iademi yaptım. Maalesef bana yanlış ürün gönderdiklerini kabul etmeyip kutu açıldığı için 2.el statüsüne girdiği için ürünü bana geri iade etmişler. Sadece üst çaydanlığın değiştirsrler di kabulümdü.üst çaydanlık o zaman satışta 225 TL idi benim aldığım 259 TL. Şimdi ucuz olanı satıştan kaldırıp benim aldığımı da 279 TL den satışa koymuşlar. Şikayetçiyim ve ürünümün değişmesini istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Yorum Yap